loading...

Najlepsze z najlepszych w usłudzę PRIME

0 6

Amazon świętuje Best of Prime 2019, ujawniając to, co członkowie uwielbiali najbardziej

Oto, w jaki sposób członkowie Prime cieszyli się najlepszymi zakupami i rozrywką w Amazon w ubiegłym roku:

Najlepsze z zakupów

Czołowi członkowie w USA zaoszczędzili w tym roku czas i pieniądze dzięki szybkiej dostawie i wyjątkowym ofertom.

Dostawa była jeszcze szybsza. Członkowie dostarczyli trzy razy więcej produktów ze sklepu internetowego Amazon w ciągu jednego dnia lub szybciej, w porównaniu do poprzedniego roku, i zaoszczędzili czas, unikając setek milionów podróży do sklepu z korzyściami z dostawy.

Niektóre z najczęściej kupowanych przez członków produktów w tym roku to

 • Echo Dot
 • Fire TV Stick 4K z pilotem Alexa Voice
 • Fire TV Stick z pilotem Alexa Voice
 • AncestryDNA: Genetic Ethnicity Test

Instant Pot jest nadal gorący. Faworyt członków jest od trzech lat jednym z najlepiej sprzedających się produktów.

Ulubiona żywność, rodzinne obiady i świeże składniki są teraz dostarczane członkom Prime z bezpłatną i szybką dostawą artykułów spożywczych z Amazon Fresh and Whole Foods Market w ponad 2000 miast i miasteczek w USA.

Najszybsza dostawa artykułów spożywczych w tym roku pochodzi z Whole Foods Market, która zawiera butelkę Oyster Bay Sauvignon Blanc i dotarła w zaledwie 13 minut.

Członkowie pochłonęli mnóstwo oszczędności… i lodów. Indyki, róże i lody były trzema najlepiej sprzedającymi się ofertami Whole Foods Market w ubiegłym roku.

Best of Entertainment

Członkowie na całym świecie cieszyli się większą liczbą wideo, muzyki i gier.

Prime Video

Członkowie w USA śledzili najgorętsze produkty Amazon Originals.

 • Niektóre z najbardziej popularnych seriali Amazon Original w Stanach Zjednoczonych to The Boys, Carnival Row, The Marvellous Mrs. Maisel, Good Omens i Hanna.
 • Członkowie uwielbiają Jacka Ryana: W tym roku Jack Ryan Toma Clancy’ego powrócił do Prime Video po raz drugi i miał największą światową premierę spośród wszystkich serii Amazon Original.
 • Fleabag posiada certyfikat Fresh, który ma 100-procentowy wynik krytyków w Rotten Tomatoes.
 • Cudowna Pani Maisel jest najczęściej nagradzaną serią Amazon Original w historii, w sumie 16 Emmy, 3 Złotych Globów, 5 Wybór Krytyków i 3 Nagrody SAG.
 • Niektóre z najpopularniejszych oryginalnych filmów Amazon w USA: Late Night, Life Itself, Beautiful Boy, Guava Island i Chasing Happiness.

Amazon Music

 • Słuchacze Amazon Music w USA transmitowali najciekawsze nowości w ciągu ostatniego roku:
 • Najpopularniejszym artystą był główny bohater koncertu Prime Day Concert 2019, Taylor Swift.
 • Do ulubionych albumów słuchaczy należał Lover autorstwa Taylor Swift.
 • Najpopularniejsze utwory przesyłane strumieniowo przez cały rok to „Old Town Road (Remix)” Lil Nas X z Billy Ray Cyrus, „GIRL”, Maren Morris, „Sucker” Jonasa Brothersa, „I Don’t Care” Eda Sheerana i Justin Biebera
 • Najczęściej poszukiwaną piosenką Alexy przez Amazon Music była „Old Town Road (Remix)” Lil Nas X z udziałem Billy Ray Cyrus.

Prime poprawia humor każdego dnia.

Prime został zaprojektowany, aby dostarczać radości każdego dnia. Ponad 100 milionów opłaconych członków na całym świecie korzysta z wielu zalet Prime, w tym z najlepszych zakupów i rozrywki.

W Stanach Zjednoczonych obejmuje to nieograniczony dostęp do nagradzanych filmów i odcinków telewizyjnych dzięki Prime Video, odsłuchiwanie 2 milionów utworów plus tysiące stacji i list odtwarzania w Amazon Music, nieograniczony dostęp do ponad 1000 książek i czasopism dzięki Prime Reading, darmowe gry dzięki Twitch Prime, wyjątkowe oferty w Prime Day i wiele więcej.

Czołowi członkowie mogą również uzyskać głębokie zniżki na wybrane popularne produkty na Whole Foods Market oraz dodatkowe 10 procent zniżki na setki przedmiotów sprzedaży. Prime został zbudowany na bazie nieograniczonej szybkiej, bezpłatnej wysyłki.

Oprócz ponad 10 milionów artykułów dostępnych za darmo w ciągu jednego dnia dostawy od wybrzeża do wybrzeża, członkowie Prime w tysiącach miast i miasteczek w 46 głównych obszarach metropolitalnych mają dostęp do milionów przedmiotów z bezpłatną dostawą tego samego dnia.

Członkowie premium mają również dostęp do bezpłatnej i szybkiej dostawy artykułów spożywczych z Amazon Fresh and Whole Foods Market w ponad 2000 miast. Prime kosztuje 119 USD rocznie lub 12,99 USD miesięcznie, a klienci mogą rozpocząć bezpłatną wersję próbną.

Studenci mogą dołączyć do Prime Student za 50% zniżki i korzystać z zalet Prime dzięki sześciomiesięcznemu bezpłatnemu okresowi próbnemu. Dodatkowo, za dodatkowe 0,99 USD miesięcznie, studenci mogą uzyskać Amazon Music Unlimited i przesyłać strumieniowo ponad 50 milionów piosenek bez reklam.

Klienci otrzymujący pomoc rządową za pośrednictwem EBT lub Medicaid mogą również kwalifikować się do uzyskania obniżonego członkostwa Prime w wysokości 5,99 USD miesięcznie. Klienci Amazon Business – od małych firm po duże przedsiębiorstwa, a także instytucje edukacyjne, rządowe i non-profit – mogą również korzystać z szybkiej, bezpłatnej wysyłki i wyjątkowych korzyści Prime dzięki Business Prime, która zaczyna się od 179 USD rocznie dla maksymalnie trzech użytkowników.

Paweł Polan
Paweł Polan
Od 10 lat zajmuję się handlem z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów sprzedaży. Pasjonuje się marketingiem, w szczególności wpływem nowoczesnych form przekazu na klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *