loading...

Jak Amazon pomaga nauczycielom w zakupie i sprzedaży cyfrowych zasobów edukacyjnych

0 9

Jak Amazon dostarcza cyfrowe zasoby edukacyjne nauczycielom i rodzicom w całych Stanach Zjednoczonych?

Zapytaj nauczyciela, czego chce najbardziej, a istnieje duża szansa, że ​​odpowie „więcej czasu”. W rzeczywistości badanie wykazało, że nauczyciele spędzają do siedmiu godzin tygodniowo poza regularnym dniem pracy, szukając w Internecie sposobów na utrzymanie swoich lekcji zróżnicowanymi.

Aby pomóc nauczycielom i rodzicom łatwiej znaleźć wysokiej jakości informacje, Amazon opracował nowy sklep z cyfrowymi zasobami edukacyjnymi na Amazon.com. Dodatkowo wsparciem dla nauczycieli ma być portal wydawniczy, Amazon Ignite. Nauczyciele i rodzice mogą teraz wyszukiwać materiały według poziomu klasy, tematu, typu informacji lub tematu, obejmującego matematykę, języki obce, nauki społeczne, technologię, naukę i inne. Dzięki znajomym funkcjom Amazon, takim jak zweryfikowane recenzje klientów, dostosowane rekomendacje i możliwość podglądu materiałów za pomocą „Look Inside”, klienci mogą łatwo znaleźć odpowiednie zasoby.

Amazon ściśle współpracował z nauczycielami podczas opracowywania nowej usługi i witryny sklepowej.

Jak to działa

Teraz na Amazon.com, nauczyciel ze szkoły podstawowej w Kalifornii może wyszukiwać i kupować interesujący zbiór arkuszy roboczych na różne tematy opracowany przez nauczyciela z Pensylwanii.

Dzięki Amazon Ignite nauczyciele mogą zarabiać, publikując cyfrowe plany lekcji, arkusze ćwiczeń, gry i inne, które już tworzą dla swoich klas. Nauczyciel może utworzyć profil i przesłać pracę, która przechodzi proces przeglądu treści, a następnie jest udostępniana klientom.

 

Paweł Polan
Paweł Polan
Od 10 lat zajmuję się handlem z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów sprzedaży. Pasjonuje się marketingiem, w szczególności wpływem nowoczesnych form przekazu na klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *