loading...

Alexa odpowiada na pytania odnośnie wyborów w USA.

0 4

Do wyborów prezydenckich w USA w 2020 roku pozostał nieco ponad rok. Alexa zwiększa swoją wiedzę i doświadczenia związane z wyborami, oto czego możesz się spodziewać.

Klienci polegają na Alexie, która udziela odpowiedzi na najróżniejsze pytania w ciągu dnia – od wyników sportowych i stolic państwowych po fakty żywieniowe i najnowsze bieżące wydarzenia. Zespół Amazon postanowił uzupełnić wiedzę urządzenia z zakresu wyborów.

Podstawowe reguły jakie są założone dla odpowiedzi Alexy to:

Alexa jest obiektywnym źródłem informacji o wyborach.

Celem jest dostarczanie najbardziej odpowiednich, dokładnych i aktualnych informacji o wyborach i kandydatach. Zrzeszamy się w setkach źródeł informacji i współpracujemy z organizacjami pozarządowymi, aby dostarczać klientom informacje na temat ankiet, kart do głosowania, wyników i innych. Sama Alexa nie ma opinii na temat polityki ani kandydatów.

Oferujemy wybór.

Jeśli chodzi o wiadomości, Alexa jest kanałem, a nie twórcą wiadomości. Gdy tylko jest to możliwe, Amazon pozwala  wybrać dostawców wiadomości, których konsument woli słuchać/oglądać.

Będziemy sprawiać, że Alexa będzie mądrzejsza.

Podobnie jak w przypadku wszystkiego, pytania zadawane Alexie będą analizowane, a nieprzygotowane odpowiedzi będą implementowane do kolejnych aktualizacji urządzenia.

Nowe i istniejące funkcje Alexa

18.09.2019 została ogłoszona pierwsza funkcja wyborcza Alexy .  Wszyscy kandydaci są zaproszeni do korzystania z tej technologii – wdrożenie jest proste i nie wymaga żadnego doświadczenia technicznego. Od przyszłego miesiąca klienci będą mogli po prostu powiedzieć: „Alexa, przekaż darowiznę na kandydata xxx”. Alexa Political Contribution jest obsługiwany przez Amazon Pay, który wykorzystuje informacje dotyczące płatności powiązane z Twoim kontem Amazon, aby zrealizować prośbę o darowiznę.

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak przebiega proces wyborczy, dowiedzieć się, kto bierze udział, a kto nie, czas na następną debatę lub po prostu dowiedzieć się więcej o stanowisku kandydata w danej sprawie – po prostu zapytaj Alexa:

Oto kilka rzeczy do wypróbowania:

„Alexa, kto kandyduje na prezydenta?”

„Alexa, jak wygląda sondaż [nazwa kandydata]?”

„Alexa, kto popiera [nazwisko kandydata]?”

„Alexa, kiedy jest kolejna debata?”

 

Paweł Polan
Paweł Polan
Od 10 lat zajmuję się handlem z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów sprzedaży. Pasjonuje się marketingiem, w szczególności wpływem nowoczesnych form przekazu na klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *