loading...

Wycieczki po centrach FBA

0 5

Zastanawiałeś się kiedyś jak przebiega proces obsługi zamówień na Amazon? Co dzieje się kiedy klient kliknie “kup”?

Amazon jest przekonany, ze wielu klientów interesuje się procesem sprzedaży dlatego przygotował niesamowita gratkę dla wszystkich fanów.

Amazon wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów zaoferował wycieczki z przewodnikiem po centrach FBA. Każdy będzie mógł przekonać się na własne oczy, jak wygląda praca w jednej z najbardziej innowacyjnych firm z branży.

Podczas wycieczki odwiedzający będą mieli okazje przyjrzeć się z bliska codziennej pracy pracowników , a także obserwować wiele innowacyjnych procesów i technologii występujących w centrach FBA, zaczynając od pobrania zamówionych przedmiotów z pólek po pakowanie oraz wysyłkę.

Program odwiedzin funkcjonuje od marca 2015 r.

Od tego czasu w wycieczkach po siedzibach Amazon wzięło udział ponad 10 tys. odwiedzających zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami zastosowanymi w firmie.

Program został przygotowany dla wszystkich – sprzedających, kupujących oraz osób, które są zainteresowane organizacja pracy w Amazon.

Co myślisz o takich nietypowych wycieczkach? Jak wpływają one na postrzeganie firmy?

Paweł Polan
Paweł Polan
Od 10 lat zajmuję się handlem z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów sprzedaży. Pasjonuje się marketingiem, w szczególności wpływem nowoczesnych form przekazu na klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *